Krótkoterminowy Ośrodek Leczenia Terapii I Rehabilitacji Uzależnień w Warszawie

Anna Pejas – Dyrektorka Ośrodka, pedagog, specjalistka psychoterapii uzależnień, profilaktyk, studia podyplomowe terapii rodzin, dyplom zarządzania podmiotem medycznym. Od ponad 20 lat zajmuję się pomocą osobom z problemem uzależnienia. Tworząc Nasz Ośrodek za cel obrałam stworzenie miejsca innego od wszystkich, w którym szacunek i godność człowiek są podstawą pracy terapeutycznej.

Moją pasją jest poznawanie społecznych i historycznych uwarunkowań kształtowania się narodów i zachodzące w nich procesy społeczne, które powodują, że jesteśmy tym kim jesteśmy. Podróżuję więc kiedy tylko mogę, czytam książki i jestem terapeutką.


Katarzyna Obłękowska – magister psychologii, absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie (obecnie Uniwersytet SWPS). Specjalistka Psychoterapii Uzależnień, profilaktyk, realizatorka programów zleconych przez KB ds. PN. Od 13 lat związana z Ośrodkiem, dusza organizacyjna tego miejsca. W kontakcie z podopiecznym najważniejsze jest dla mnie to, żeby odnalazł w sobie zasoby potrzebne do pokonywania trudności.


Agata Klepacz – Jestem magistrem pedagogiki resocjalizacyjnej UJ, edukatorką seksualną UW oraz specjalistką psychoterapii uzależnień. Doświadczenie zdobywałam między innym podczas staży klinicznych w ośrodku terapii uzależnień dla pacjentów z podwójną diagnozą oraz w ośrodku terapii i leczenia uzależnień dla dzieci i młodzieży. Przez 6 lat pracowałam w ośrodku stacjonarnym oraz oddziale detoksykacyjny w Ośrodku leczenia, terapii i rehabilitacji uzależnień MONAR w Krakowie.

Jednym z obszarów moich zainteresowań jest praca w obszarze seksualności, tożsamości seksualnej, relacji, pomoc osobom LGBT+.
Jestem kociarą. Zainteresowania, które realizuję to: sztuka, literatura, film, teatr, wegetarianizm.


Sylwia Misiak – absolwentka Studium Pomocy i Edukacji psychologicznej Intra opartej na założeniach psychoterapii humanistyczno – egzystencjalnej. Terapeutka wspomagająca, swoją pracę opieram na założeniach dialogu motywującego. Pomoc psychologiczna jest dla mnie pasją a praca z ludźmi spełnieniem.


Ewa Szmerdt- Sisicka –  lekarka psychiatra specjalistka II stopnia


Maria Tatarska  – Superwizor


Hanna Domeradzka – Księgowa